2020/11/26
۱۳۹۹ پنج شنبه ۶ آذر
وضعیت پرویز پورحسینی در بیمارستان / آقای بازیگر نفس های عمیق کشید

وضعیت پرویز پورحسینی در بیمارستان / آقای بازیگر نفس های عمیق کشید

فرزند پرویز پورحسینی از بهبود شرایط جسمی پدرش که به کرونا مبتلا شده است ، خبر داد.

به گزارش هنرنوشت، پورنگ پورحسینی فرزند پرویز پورحسینی با انتشار پستی در اینستاگرام از بهبود شرایط جسمی این بازیگر خبر داد و در صفحه اینستاگرام خود نوشت: « دو هفته پیش که در چنین ساعت‌هایی با آگاهی از مثبت شدن نتیجه آزمایش کرونا پدر و مادر بزرگ، راهی منزل ایشان شدم، خیلی خوب می‌دانستم که باید برای بهبود حال و حتی نجات خانواده ام، با زمان وارد نبردی سخت بشوم. 

 

خیلی خوب می‌دانستم که به دفعات، ناچار به تصمیم گیری‌هایی دشوار در زمانهایی کوتاه و در اوج فشار جسمی و روحی خواهم شد؛ و باید پذیرای مسئولیت تصمیم‌هایم باشم، تصمیم‌هایی بعضا مرتبط با تداوم زندگی یا مرگ عزیزترین هایم…

 

در این مسیر البته، آموزه‌هایم از هنر جنگ، هنر هم آهنگی و هنر برنامه ریزی، نهایت به کارم آمدند… و می‌دانستم که خودم و حتی خانواده عزیزم نیز بیمار خواهیم شد؛ و اگر اکنون و در اوج بیماری، همچنان با پدر عزیزتر از جانم همراهم، به دلیل سال‌ها انجام تمرینات دشوار جسمی و ذهنی است؛ و نیرویی که برای چنین روزهایی ذخیره کرده ام. 

 

اما، امروز حال پدر خیلی بهتر بود…

 

اکسیژن خون در سطحی منطقی تثبیت شده و حتی مدتی بدون کمک دستگاه تنفس مصنوعی، نفس‌هایی عمیق کشیدند…

ما این روزهای سخت را با موفقیت پشت سر خواهیم گذاشت، و خانواده ما دوباره در اوج عشق با یکدیگر همراه خواهند شد…

 

بی‌تردید ما حال خوبمان را مدیون تیم پزشکی فوق العاده بیمارستان فیروزگر و بویژه آقای دکتر فرخ‌پور محترم و دانا هستیم؛ و نیز دعای خیر و همراهی دوست داران پدر…و اکنون، برای دومین بار طی امروز راهی بیمارستان هستم برای دیدار شبانگاهی با پدر و امید به خبرهایی جدید و خوب در این پاییز سرد و سخت…»

 

 پرویز پورحسینی بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون هفته گذشته به دلیل تشدید بیماری کرونا در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان فیروزگر تهران بستری شد و  همچنان تحت درمان است.

انتهای پیام/

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.