2020/12/05
۱۳۹۹ شنبه ۱۵ آذر

نجات دزد نگون بختی که در کانال کولر گیر افتاد + فیلم

سارقی که ۱۲ ساعت در کانال کولر گرفتار بود با تلاش آتش نشانی نهاوند از مرگ حتمی نجات پیدا کرد.

به گزارش هنرنوشت،  اکبر مولوی مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نهاوند گفت: با همکاری پلیس، مرجع قضایی، آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نهاوند سارقی که به مدت ۱۲ ساعت در کانال کولر یک مجتمع آپارتمانی گیرکرده بود از مرگ حتمی نجات پیدا کرد.

 

مولوی افزود: این سارق نگون بخت به قصد سرقت با یک شگرد خاص از راه کانال کولر یکی از طبقات قصد ورود به منزلی را داشت ، اما از ساعت ۱۰ شب تا ۱۰ صبح در داخل کانال کولر گیر کرد و  به دام افتاد.

 

او با بیان اینکه صاحب خانه در منزل حضور نداشته است، بیان کرد: اگر یکی از همسایه ها صدای آه و ناله و کمک خواستن این سارق را نمی شنید، فرد سارق ممکن بود در کانال کولر جان بدهد اما یکی از همسایه ها بلافاصله بعد از اطلاع از این مساله پلیس و سازمان آتش نشانی را در جریان قرار داد.

 

مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نهاوند گفت: با تلاش یک ساعته و با حکم قانون و هماهنگی قفل واحد آپارتمان را شکستیم و سپس با بریدن کانال کولر سارق جوان را که پاهایش نای راه رفتن نداشت نجات و تحویل پلیس دادیم.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

انتهای پیام/

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.