2020/11/26
۱۳۹۹ پنج شنبه ۶ آذر
واکنش لاله اسکندری به درگذشت یک بازیگر

واکنش لاله اسکندری به درگذشت یک بازیگر

لاله اسکندری نسبت به درگذشت همکارش کریم اکبری مبارکه که هر دو سر سریال « سربرون» همبازی بوده و به کرونا مبتلا شدند، واکنش نشان داد.

به گزارش هنرنوشت، در واکنش به درگذشت کریم اکبری مبارکه که گفته می‌شود بر سر صحنه فیلمبرداری یک سریال تلویزیونی به بیماری کرونا مبتلا شده است، لاله اسکندری در صفحه شخصی‌اش درباره این اتفاق تلخ نوشت.
 

 لاله اسکندری بازیگر سریال «جشن سربرون» که در زمان فیلمبرداری این سریال به بیماری کرونا مبتلا شده و در قرنطینه به سر می‌برد با انتشار پستی اینستاگرامی به درگذشت کریم اکبری مبارکه که در این سریال با هم همکاری داشتند این طور واکنش نشان داد:

 

«آقای مبارکه عزیز...انسان شریف....بازیگر بی حاشیه....چه مظلومانه از میان ما رفتید

با احساس مسئولیتی که داشتید برای این که کار گروه لنگ نماند با وجود ضعفی که داشتید جلوی دوربین رفتید.... و گفتید دخترم باید در این حرفه صبوری کنید.... و این شد نتیجه صبوری شما.... و حسرت و افسوسی که بر دل همه گذاشتید.... جایتان تا همیشه سبز خواهد ماند....

 

روزهای سیاه کرونا رکورد می‌زند و روزانه بالغ بر ۴۰۰ نفر ازهموطنانمان جان خود را از دست می دهند. خیلی از مشاغل تعطیل شده است اما ظاهرا سینما و تلویزیون جزو شغل ها به حساب نمی آیند و من و همکارانم در بدترین شرایط باید در صحنه حضور داشته باشیم‌...... چرا نهادهای مربوطه به این اتفاقات ورود نمی‌کنند تا حداقل برای مدتی تولید پروژه ها را متوقف کنند... آیا حتما باید جان عزیز همکار دیگری گرفته شود تا متوجه بحرانی بودن شرایط شویم!!»

 

بیشتر بخوانید:

 

اضافه شدن لاله اسکندری به آمار کرونایی ها / زره‌پوش شدن هم اثر نکرد!

کریم اکبری مبارکه بازیگر نقش ابن ملجم درگذشت

کریم اکبری مبارکه بازیگر نقش ابن ملجم چگونه به کرونا مبتلا شد؟ / درخواست فوری فاطمه معتمدآریا

 

لاله اسکندری، زنده یاد کریم اکبری مبارکه، نوید محمدزاده، محمدرضا گلزار، بهاره رهنما، مهران رجبی، زنده یاد خسرو سینایی تنها برخی از بازیگران و اهالی سینما هستند که تاکنون به کرونا مبتلا شده اند.

انتهای پیام/

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.