2020/10/31
۱۳۹۹ شنبه ۱۰ آبان
بازدید دو  پنگوئن‌  از  یک موزه پربازدیدترین مطلب فضای مجازی شد! + تصاویر

بازدید دو پنگوئن‌ از یک موزه پربازدیدترین مطلب فضای مجازی شد! + تصاویر

«ایزی» و «داروین» دو پنگوئنی هستند که به طور ویژه از آثار هنری موزه هنر معاصر شیکاگو بازدید کردند و تصاویر آنها در این موزه به پربازدیدترین مطلب فضای مجازی تبدیل شد.

به گزارش هنرنوشت، «ایزی» و «داروین» دو پنگوئنی  هستند که به عنوان بازدیدکنندگان ویژه از یک موزه هنری بازدید کردند.

 

مسوولان موزه هنر معاصر شیکاگو اخیرا میزبان دو پنگوئن به نام‌های «ایزی» و «داروین» از آکواریوم «شِد» واقع در شیکاگو بودند.

 

این دو پنگوئن چندی پیش از نمایشگاه «فقط متصل شو» موزه هنر معاصر شیکاگو بازدید کردند. این نمایشگاه شامل آثاری است که به بررسی ارتباطات و تعامل انسان‌ها با یکدیگر و محیط‌زیست پرداخته‌ است.

 

به گفته مایکل دارلینگ مدیر هنر معاصر شیکاگو، بازدید این دو مهمان ویژه از موزه نکاتی را به همراه داشته و به نظر می‌رسید آثار هنری مشخصی همچون عکسی از «آندرس گورسکی» و تابلو نقاشی از «مارگو برمن» نظر این دو پنگوئن را بیش از سایر آثار جلب کرده بود!

 

تصاویر بازدید این پنگوئن‌ها از موزه، به پربازدید کننده ترین مطالب فضای مجازی تبدیل شده است.

 


اوایل تابستان امسال بود که «بابلز» پنج ساله، «مگی» هفت ساله و «برکلی» هشت ساله سه پنگوئن از «باغ وحش کانزاس» به موزه هنر «نلسون اتکینز» یکی از مشهورترین موزه‌های ایالات متحده قدم گذاشتند. به گفته‌ی مدیر موزه «نلسون اتکینز»، به نظر می‌رسید پنگوئن‌ها به آثار «کاراواجو» نسبت به «کلود مونه» واکنش بهتری نشان داده‌اند.

 

در ادامه، تصاویری از بازدید این پنگوئن‌ها که توسط صفحات مجازی رسمی موزه «نلسون اتکینز» منتشر شده را مشاهده می‌کنید:

 

 

 

 

 

 

 

منبع: ایسنا به نقل از آرت‌نت

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.