2020/10/30
۱۳۹۹ جمعه ۹ آبان
اظهارنظر توهین آمیز یک بازیگر درباره شجریان و پاسخ تند نیوشا ضیغمی / کاش دهنتو ببندی!

اظهارنظر توهین آمیز یک بازیگر درباره شجریان و پاسخ تند نیوشا ضیغمی / کاش دهنتو ببندی!

شهره قمر بازیگر جنجالی و پرحاشیه سینما این بار درباره محمدرضا شجریان اسطوره موسیقی ایران اظهارنظر توهین آمیزی کرد که با واکنش بسیار تند نیوشا ضیغمی روبرو شد.

به گزارش هنرنوشت، شهره قمر بازیگر پرحاشیه ای در عرصه سینمای ایران است که تاکنون چندین بار با اظهارنظرهای جنجالی و توهین آمیز نسبت به سلبریتی ها نامش بر سر زبان ها افتاده است. او این  بار محمدرضا شجریان اسطوره موسیقی و استاد آواز ایران را آماج حملات خود قرار داد و در قالب استوری در صفحه شخصی خود در اینستاگرام متنی را منتشر کرد که به نظر می رسد مقصودش محمدرضا شجریان است.

 

قمر در استوری خود چنین نوشت:

«صد هزاران تاسف و لعنت برای جماعت نادانی که با مرگ یک هنرمند وطن فروش به سوگ می نشیند و با مرگ وطن پرستی به روزمرگی…!»

 

 

دیروز اعلام شد استاد محمدرضا شجریان که بار دیگر به دلیل وخامت حال جسمی در بیمارستان بستری شده بود، در کما به سر می برد. ساعتی بعد شایعه ی درگذشت استاد موسیقی سنتی ایران درگرفت اما تیم پزشکی محمدرضا شجریان این خبر را تکذیب کردند.

 

اظهارنظر شهره قمر اما بی پاسخ نماند.

نیوشا ضیغمی ، بازیگر سینما و تلویزیون واکنش تندی به استوری قمر نشان داد و او نیز با انتشار متنی در استوری خود اینچنین به صحبت های قمر پاسخ داد:

 

«خانم نامحترم شرم بر تو

کاش دهنتو ببندی ..

دیده نشدن و انسان بودن خیلی بهتر از اینه که دست به هر کاری بزنی، و با توهین کردن به افراد مطرح که در قلب یه ملت جا دارن خودت رو سر زبونها بندازی

برای کسانی مثل تو فقط باید تاسف خورد و بس»

 

 

این اما اولین بار نیست که شهره قمر با اظهارنظرهای خود جنجال آفرین می شود.

نام شهره قمر بازیگر ناشناس سینمای ایران اولین بار زمانی بر سر زبان ها افتاد که به انتقاد از ترانه علیدوستی پرداخت.

 

قمر در اواخر شهریور طی چند استوری در اینستاگرام خود علیدوستی را یک برانداز خطاب کرد که قصد اغتشاش و جاسوسی بر علیه نظام را دارد و به او گفت مواظب رفتارش باشد. قمر حتی علیدوستی و دخترش را تهدید به مرگ کرد.

 

شهره قمر در این استوری ها به ماجرای اختلاس تهیه کننده سریال شهرزاد و به تاراج رفتن صندوق فرهنگیان هم اشاره کرد.

احتمال داده می شد برخی پست های ترانه علیدوستی در شبکه های اجتماعی که ماهیت سیاسی دارند باعث واکنش شهره قمره به علیدوستی شده بود.

 

شهره قمر چندی بعد در یک مصاحبه ی رادیویی حاضر شد که در آن صحبت های جنجالی دیگری را مطرح کرد.

قمر در این مصاحبه مدعی شد تنها بازیگر مطلق سینمای ایران است !  چرا که هرگز در هیچ فیلم و سریال تلویزیونی ای بازی نکرده و تنها در فیلم های سینمایی نقش آفرینی می کند.

قمر همچنین در مصاحبه ی خود ادعا کرد بخش اعظم سینمای ایران به دست مافیا گردانده می شود و این مافیا را گروهی از تهیه کنندگان مانند حسین فرحبخش و محمدرضا شریفی نیا عنوان کرد.

 

قمر در وبسایتش نوشته است:  «وجه تمایز و تفاوت او نسبت به سایر بازیگران هم نسل خود در گریم ها و تغییر صدایش و بازیگری صرفش در سینما است و این ویژگی را به عنوان یک سبک به نام خودش به ثبت رسانده است.»

 

 

شهره قمر همچنین گفته «او به بازیگری معروف است که همیشه در فیلم هایش از چهره واقعی اش گذشته و تنها تکیه اش در بازیگری به بازی اش بوده و معتقد است این ادعا را که تا به امروز در فیلم هایش ثابت کرده، در واقع اگر تمامی فیلم های سینمایی او را کنار هم بگذاریم نمی توان تشخیص داد که بازیگر تمام این فیلم ها یک نفر است و آن کسی نیست جز بازیگر مطلق سینمای ایران شهره قمر!!  و قطعاً به این دلیل می توان او را دختر هزار چهره یا بازیگر هزار چهره سینمای ایران نامید!! »

شهره قمر وجه تمایز دیگر خود با سایرین را «بازیگری صرفش در سینما می داند و اینکه به کار در تله فیلم ها و سریال های تلویزیونی علاقه و اعتقادی ندارد.»

منبع: روزیاتو

انتهای پیام/

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.