2020/10/30
۱۳۹۹ جمعه ۹ آبان
برند گوچی عجیب‌ترین لباس مردانه را طراحی کرد+  عکس

برند گوچی عجیب‌ترین لباس مردانه را طراحی کرد+ عکس

برند گوچی عجیب ترین لباس مردانه خود را طراحی و تولید کرد و در توضیح این محصول جدید گفته که امیدوار است بتواند باورهای رایج درباره هویت جنس مذکر را به چالش کشد.

به گزارش هنرنوشت، برند گوچی به تازگی اقدام به فروش یک پیراهن بلند چهارخانه نارنجی رنگ برای آقایان کرده که خود هدف از آن را برهم زدن کلیشه های سمی عنوان کرده که هویت جنس مذکر را شکل می‌دهند.

 

 

این پیراهن بلند چهارخانه نخی ۱،۷۰۰ پوند قیمت‌گذاری شده و گفته می شود از "پوشش های سبک گرانج در دهه ۹۰ میلادی" الهام گرفته شده است. یک بند هم از جنس ساتن دور کمر پیراهن وجود دارد که به شکل پاپیونی بسته شده است.

 

 

این پیراهن آستین کوتاه دکمه‌هایی از جنس مروارید و یک یقه ی پیتر پنی هم دارد و جلوی آن گلدوزی شده است.

 

برند گوچی در توضیح محصول جدید خود گفته امیدوار است بتواند باورهای رایجی که در مورد هویت جنس مذکر وجود دارد را به چالش کشد.

 

در توضیح برند گوچی اینگونه آمده: این پیراهن چهارخانه که در رنگ لطیفی عرضه شده و از پوشش‌های سبک گرانج در دهه ۹۰ میلادی الهام گرفته شده و با شلوار جین پاره ست شده، نمایانگر سیالیتی است که در فشن شوی پاییز/ زمستان ۲۰۲۰ خود به آن پرداخته‌ایم، امری برخلاف کلیشه هایی که هویت جنس مذکر را شکل می‌دهند."

یقه پیتر پنی متضاد و گلدوزی های جلوی لباس عنصر دیگری را هم به این پوشش اضافه می‌کنند که از دوران کودکی الهام گرفته شده و با موضوع مجموعه ی جدید همبستگی دارد.

 

 

گوچی مدل دیگری هم از این پیراهن‌های بلند با طرح گل دارد که به مبلغ نسبتاً پایین تری یعنی ۱،۱۵۰ پوند قیمت گذاری شده است.

 

در مجموعه جدید گوچی که از سبک گرانج الهام گرفته شده یک شلوار ۶۰۰ پوندی هم وجود دارد که قسمت زانوهای آن رنگی شبیه به لکه چمن دارد، امری که بازتاب زیادی در میان کاربران خارجی شبکه های اجتماعی داشت.

 

 

منبع: روزیاتو

انتهای پیام/

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.