2021/06/16
۱۴۰۰ چهارشنبه ۲۶ خرداد
مهاجرت
چطور برای دریافت بسته اینترنت رایگان اقدام کنیم؟ / + معرفی سایت و جدول زمانبندی ثبت نام

چطور برای دریافت بسته اینترنت رایگان اقدام کنیم؟ / + معرفی سایت و جدول زمانبندی ثبت نام

آذری جهرمی وزیر ارتباطات درباره چگونگی دریافت 7 گیگ اینترنت همگانى رایگان توضیح داد.

به گزارش هنرنوشت، آذری جهرمی وزیر ارتباطات با انتشار پستى در صفحه شخصی خود درباره چگونگی دریافت 7 گیگ اینترنت همگانى رایگان برای انتخابات 1400 توضیحاتی را ارایه کرد.

 

در همین زمینه بخوانید:

ایرانسل هم 7 گیگ اینترنت رایگان همگانی هدیه می دهد

 

 

وزیر ارتباطات در صفحه شخصی خود دراین باره نوشت:

 

«لطفا این مطلب رو با دقت مطالعه کنید:

۱. ستاد ملی کرونا برای حفظ سلامت مردم در روزهای انتخابات، تبلیغات در فضای مجازی رو تجویز کرده است و علاوه بر دستوراتی به ستادهای انتخاباتی به استفاده از این ظرفیت، از وزارت ارتباطات هم خواسته است که به مردم برای این روزها، بسته‌های رایگان اینترنت ارائه کند.

 

۲. ما برای شما یک بسته ۷گیگابایتی اینترنت(نپرسید داخلی، اینترنت یک شبکه بین‌المللی است) یک ماهه به عنوان هدیه در نظر گرفتیم. به هر کدملی یک بسته تعلق می‌گیرد.

 

۳. برای اینکه یکباره شبکه تحت فشار قرار نگیرد و سرعت افت نکند، ثبت نام در یک هفته انجام می‌شود، تقسیم بندی ثبت نام بر اساس رقم آخر کدملی خواهد بود. هر بسته از زمان فعال‌سازی تا یکماه اعتبار دارد.

 

۴. این بسته‌ها فقط بر روی اپراتورهای تلفن همراه ارائه خواهند شد.

 

۵. از امروز عصر، ثبت‌نام آغاز خواهد شد.

 

۶. بسته‌های فعال فعلی شما، در حال رزرو نگهداری می‌شوند و پس از اتمام بسته هدیه، باقیمانده بسته قبلی شما قابل استفاده خواهد بود.

 

۷. ما با هیچ کسی برای بسته هدیه تماس نخواهیم گرفت، از شما درخواست ارسال هیچ کد فعالسازی هم نخواهیم کرد، ثبت نام هم صرفا از طریق سایت https://ictgifts.ir خواهد بود، بنابراین مراقب کلاهبرداران باشید».

 

لطفا این مطلب رو به هر طریقی تونستید به اشتراک بگذارید تا همه مطلع بشوند و جا نمونند.»

 

 

زمان بندی ثبت نام به شرح زیر است:

 

 

انتهای پیام/

 

دیدگاه‌ها
نسیم 1400/03/03
چه خوب که اطلاع رسانی کردید

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.